Przedstawiciel EFL Jacek Szymioł - O nas EFL leasing i pożyczka dla firm

Autoryzowany
Przedstawiciel
w Pleszewie

Jacek Szymioł

Autoryzowany Przedstawiciel Europejskiego Funduszu Leasingowego.

Jesteśmy doświadczonymi ekspertami w dziedzinie leasingu oraz usług finansowych dla firm, takich jak pożyczka, ubezpieczenia, wynajem, faktoring oraz produkty bankowe dla firm (Credit Agricole Bank Polska). Będąc Autoryzowanymi Przedstawicielami EFL – jednej z największych firm leasingowych na rynku polskim, jesteśmy w stanie dostarczyć usługi najwyższej jakości.

Wyróżnia nas:
– szybkość działania
– ponadprzeciętne zaangażowanie – na każdym etapie współpracy
– budowanie długofalowych relacji
– otwartość na sprawy naszych klientów

Jeśli szukasz elastycznego leasingu lub innych usług finansowych dla swojej firmy, zapytaj nas o ofertę. Chętnie omówimy ją szczegółowo, tak by każdy element był jasny i zrozumiały.

Zapraszamy do kontaktu.

O Europejskim Funduszu Leasingowym
Europejski Fundusz Leasingowy S.A. rozpoczął działalność w czerwcu 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od początku istnienia jest jednym z liderów w branży i aktywnie uczestniczy w rozwoju rodzimej przedsiębiorczości. Aktualnie EFL to prężna instytucja finansowa z ponad 30-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. Grupa EFL jest dostawcą kompleksowych rozwiązań finansowych: leasingu, pożyczki, wynajmu długo- i krótkoterminowego, faktoringu oraz produktów dodatkowych.
Obowiązek informacyjny
rozwiń